neděle 15. dubna 2012

Mise ARAF

Na faru jsme dorazili odpoledne, zabydleli jsme se do dvou místností - v jedné včely: já, Vojta, Gábina, Anežka, Klára, Kačka, Eliška, Ondra a v druhé Velbloudi. Po večeři jsme šli na půdu, kde jsme hráli hry a řekli si téma - Pathfindeři. Nakonec jsme všichni šli spát nebo alespoň dělat, že spíme. Takhle jsme to vydrželi zhruba do půl druhé v noci...

Druhý den ráno - to byla sobota, jsme šli do starého kostela, kde jsme slyšeli kázání od Pepi a potom jsme hráli hry. Málem jsme umrzli a já jsem měl pocit, že začne sněžit.

V sobotu odpoledne jsme byli v lese. Byla tam gigantická roura a díra (příkop). Pár lidí tam vlezlo, já jsem se po chvilce vrátil. Pak jsme zase hráli hry a vedoucí připravovali slavnostní slibový oheň. Když se začalo smrákat, tak ho zapálili od severu, jihu, východu a západu. A nadešel čas říkat zákon a slibovat věrnost Pathfinderu. Pak jsme si i zaspívali. Nakonec jsme šli spát.

V neděli jsme šli pěšky do Svojšína na vlak. Cestou jsme opékali buřty. K ohni jsme se nemohli dostat, bylo nás tam moc. Po chvilce opékání přijel traktor, tak jsme oheň uhasili. Cesta domů byla dlouhá a jediná zábava byly balíky slámy.

DOMINIK

Žádné komentáře:

Okomentovat